"Wnuczka do orzechów" Małgorzaty Musierowicz - kolejna część Jeżycjady

2014-11-27
Jeżeli ktoś poszukuje książki, z którą będzie się mógł utożsamić, na pewno taką pozycją jest właśnie "Wnuczka do orzechów" Małgorzaty Musierowicz. Małgorzata Musierowicz, jako dość znana już autorka bardzo wielu pozycji, w tym wielu przeznaczonych dla dzieci i młodzieży, w niezwykle przystępny i jednocześnie ciekawy sposób pokazuje nam losy głównych bohaterów, którzy są niezwykle podobni do nas.

Na uwagę na pewno zasługuje właśnie styl pisania który powoduje, że książki niejako pochłania się jednych tchem, często odkładając na bok na ten czas wiele innych zajęć. Dlatego także Wnuczka do orzechów jest pozycją, która z pewnością wciągnie każdego kto po nią sięgnie. Wiele osób na pewno będzie razem w bohaterkami przeżywać ich sukcesy i porażki, a także miłości, które także się w książce przytrafiają.

Książka to kolejna pozycja z serii Jeżycjada. Podobnie jak poprzednie, na pewno nie zawiedzie czytelników, którzy noszą się z zamiarem jej przeczytania, i na pewno wielu osobom na długo zostanie w pamięci i chętnie do niej jeszcze niejeden raz powrócą.