Drogowskazy zdrowia

2016-07-18

Książka "Drogowskazy zdrowia" to pozycja, z której można dowiedzieć się więcej o zdrowym życiu i prawidłowym odżywianiu się. Według autorki książki Stefanii Korżawskiej zioła to kolebka mądrości, co zresztą próbuje udowodnić na jej kartkach.


Kim jest Stefania Korżawska?

Jest to znana postać w świecie ziołolecznictwa. Posiada szeroką wiedzę w tym zakresie, którą dzieli się z odbiorcami poprzez liczne książki i audycje radiowe. Do jednych z najpopularniejszych jej dzieł zalicza się "Drogowskazy zdrowia". Od wielu lat Stefania Korżawska skutecznie  pomaga osobom starszym i schorowanym, którym tradycyjna medycyna nie może już pomóc. Niejednokrotnie pacjenci wracają do zdrowia. Jej wiedza jest naprawdę ogromna.


O czym jest książka?

Według samej autorki zapoznanie się z tą pozycją pomoże w dbaniu o ciało oraz umysł i pomoże jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem. Przeznaczona jest zarówno dla osób zdrowych, jak i chorych. Zdrowe odżywianie oraz życiodajne napary ziołowe potrafią pomóc wielu przewlekle chorym osobom wrócić do zdrowia. Warto jednak pamiętać, że wygrać z chorobą mogą jedynie ludzie wytrwali i bardo pracowici, gdyż tylko oni będą skrupulatnie wypełniać wszystkie niezbędne zalecenia.