Dalekie podróże na wyciągnięcie ręki

2017-02-05

Wyjątkowe chwile muszą być zapamiętane na całe życie. Tomasz Kwiatkowski razem z Piotrem Kuryło rozpoczęli podróż rowerową z Lizbony do Pekinu, czyli całe 13 000 tysięcy kilometrów. Jednakże w jej trakcie niespodziewanie się rozdzielili się... Dalsze losy są spisane przez podróżnika, który zobaczył i odwiedził wiele miejsc.

Obowiązkowa pozycja na półce

Książka Odważ się żyć Tomasz Kwiatkowski - to numer 1 dla tych, którzy chcą przenieść się do innego świata, poczuć zew przygody oraz razem z autorem przeżyć emocje jakie towarzyszyły każdego dnia. Poznawanie nowych ludzi, liczne rozmowy i przede wszystkim przyjemność z podróżowania - to określa ten wspaniały dziennik podróżnika.

Wystawianie sobie celów jak i odwaga oraz śmiałe ponoszenie ryzyka mogą mieć same pozytywne strony. Książka pomoże osobom, które wahają się przed podjęciem decyzji o wyprawie w dalekie miejsca. To także znakomity wybór dla tych, którzy chcą poczuć w swoich czterech kątach jak to jest być gdzieś daleko i móc obserwować rozmaite kultury.

Dodatkiem i jednakowo uzupełnieniem całości są znakomite zdjęcia, które jeszcze bardziej pozwolą przenieść się w świat przebytych kilometrów. Po przeczytaniu nadejdzie chęć na poznanie opisanych krain i odbycie własnej oraz niepowtarzalnej przygody życia.