SEKRET JAK ODNALEŹĆ SZCZĘŚCIE

2017-05-05

Niemal w każdej księgarni łatwo znaleźć dział z książkami traktującymi o rozwoju osobistym. W dzisiejszych czasach tematyka motywacji i coachingu stała się niezwykle modna. Dzięki temu wybór pozycji mówiących o tym jak osiągnąć szczęście, poczucie własnej wartości oraz jak zmotywować się do zmian w swoim życiu, jest ogromny.

 

Część z dostępnych na rynku pozycji nie wnosi zbyt wiele do życia, można jednak natknąć się na pozycje bardzo popularne i cieszące się uznaniem czytelników. Jedną z takich najbardziej znanych książek o rozwoju duchowym jest książka Sekret (zobacz). Autorką tej publikacji jest Rhonda Byrne, która to w niezwykle przystępny sposób przedstawia sekret jak osiągnąć szczęście. W tej jednej pozycji połączone zostały wszystkie znane mądrości na temat tego, co tak naprawdę jest w życiu ważne i jak to osiągnąć.

 

W książce Sekret siła pozytywnego myślenia jest przedstawiona na licznych przykładach, jako prawdziwą moc twórcza, od której zależy powodzenie w takich sferach jak zdrowie, pieniądze i powodzenie w życiu. Z pewnością wiele osób przekona, że do osiągnięcia prawdziwego szczęścia i spełnienia tak niewiele potrzeba. Jak to udowadnia Sekret tą siłę można odnaleźć w każdym człowieku.