Sprawdź czy Twoja mama to czarodziejka

2019-01-14

Mamy to chyba dla wszystkich dzieci najwspanialsze i najlepsze istoty pod słońcem. To właśnie u mamy zawsze znajdą ukojenie, choćby w najcięższych dla nich momentach. To mama jest dla nich najważniejsza i prowadzi je praktycznie przez całe życie. Bez mamy żadne dziecko nie wyobraża sobie życia. Zatem rola mamy w życiu każdego szkraba jest praktycznie nie do przecenienia, a co za tym idzie, każda mama dzieciom wydaje się być po trosze czarodziejką, która spadła z nieba na ziemię i przy której wszystko jest możliwe...

A co, gdyby mama rzeczywiście była czarodziejką? - książka "Nasza mama czarodziejka" i jej magiczny świat...

Książka pt.: "Nasza mama czarodziejka" przedstawia zupełnie zwyczajną mamę, która wygląda tak samo, jak każda inna mama i zajmuje się swoimi dziećmi najlepiej, jak potrafi. Równocześnie zdarza jej się doklejać złamane odłamki księżyca, pomagać wielkoludom i częstować potwory, znajdujące się za oknem. Bo ta mama zawsze wszystko wie.

Spróbujcie przekonać się, czy Wasze mamy to także czarodziejki, które zawszą znajdą rozwiązanie i zniwelują każdy nawet najtrudniejszy problem. Bo mamom zawsze wszystko przychodzi jakoś łatwiej. Bo każda mama jest czarodziejką dla swoich dzieci. Bo każda mama codziennie staje na głowie, aby dać swoim dzieciom wszystko, co najlepsze!

Bo, aby mieć magiczne moce nie trzeba od razu przenosić gór. Magia jest wśród nas - wystarczy tylko ją dostrzec. Zapraszamy do lektury!